Dom aukcyjny FACE TO FACE ART powstał z połączenia miłości do sztuki i chęci dzielenia się nią z innymi. Łącząc wiedzę, wieloletnie doświadczenie, pasję i odrobinę szaleństwa, postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym możliwe będzie nie tylko obcowanie ze sztuką, ale przede wszystkim budowanie własnej kolekcji.

Wierzymy, że sztuka to międzynarodowy, uniwersalny język łączący ludzi. Dlatego też chcemy, aby nasz dom aukcyjny stał się nowym miejscem nie tylko na mapie Polski, ale i Europy za pośrednictwem, którego możliwe będzie budowanie nowych, otwartych relacji pomiędzy kolekcjonerami, marszandami oraz miłośnikami sztuki.


FACE TO FACE ART AUCTION HOUSE
Kolekcjonowanie sztuki to przyjemność i pasja. To połączenie możliwości inwestycyjnych i preferencji estetycznych. Sztuka współczesna, w której się specjalizujemy jest sztuką różnorodną, nie zawsze dającą się sklasyfikować, często wymagającą odpowiedniej wiedzy, czy też wykształcenia. Dlatego grono ekspertów domu aukcyjnego FACE TO FACE ART zawsze chętnie Państwu doradzi we wszelkich kwestiach związanych z zakupem oraz sprzedażą dzieł sztuki. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w aukcjach sztuki organizowanych przez FACE TO FACE ART.
Przewiń do góry okna