Jak kupić

Udział w aukcjach FACE TO FACE ART jest otwarty dla każdego. Do udziału w licytacji upoważnione są wszystkie osoby, bez konieczności wpłacania vadium. Aukcje odbywają się w siedzibie Domu Aukcyjnego na ul. Mazowieckiej 11A, 00-052 Warszawa.

KATALOG Z OFERTĄ AUKCYJNĄ

Katalog w wersji elektronicznej dostępny jest na naszej stronie oraz w formie drukowanej dostępny w siedzibie FACE TO FACE ART.

Każdy katalog zawiera zdjęcia obiektów, ich szczegółowe opisy, ceny wywoławcze oraz estymacje, tj. szacunkowe wartości rynkowe. W katalogu za pomocą dodatkowych zdjęć przy oferowanym obiekcie, podajemy również informacje czy obiekt jest oprawiony w ramę czy nie. Obiekty pojawiające się na aukcjach można oglądać również osobiście na wystawach przedaukcyjnych odbywających się na 2 tygodnie przed każdą aukcją w siedzibie Domu Aukcyjnego. Na miejscu pracownik chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące konkretnego obiektu, którym Państwo są zainteresowani, przybliży sylwetkę artysty i wyjaśni wszelkie procedury związane z wzięciem udziału w aukcji.

UDZIAŁ W LICYTACJI

Aby wziąć udział w aukcji należy się uprzednio zarejestrować, minimum 24 godziny przed aukcją. Rejestracji można dokonać osobiście w siedzibie Domu Aukcyjnego, telefonicznie na nr +48 884 902 884 lub przez internet – wysyłając formularz rejestracyjny lub wiadomość na biuro@facetofaceart.pl

SPOSOBY LICYTACJI

Osobiście – po dokonaniu rejestracji i otrzymaniu tabliczki licytacyjnej
Poprzez zlecenie telefoniczne – pracownik Domu Aukcyjnego zadzwoni do Państwa na chwilę przed rozpoczęciem licytacji wybranych przez Państwa obiektów.
Poprzez zlecenie stałe - podając kwotę do której pracownik FACE TO FACE ART będzie licytował w Państwa imieniu, gwarantując jednocześnie nabycie obiektu za najniższą możliwą kwotę.
On–line – rejestrując się na portalu onebid.pl

TRANSAKCJA I ODBIÓR ZAMÓWIONYCH PRAC

Po udanej licytacji, w terminie 7 dni za pomocą wpłaty gotówkowej, płatności kartą kredytową lub za pomocą przelewu bankowego Santander Bank Polska S.A. 71 1090 1102 0000 0001 3739 6221 należy opłacić wylicytowany obiekt oraz go odebrać. Kwota wylicytowanego obiektu powiększona jest o 18 % opłaty aukcyjnej.Przewiń do góry okna