Lądowanie na Marsie
nr 4

Sebastian Choromański (ur. 1991) Lądowanie na Marsie, 2021 r.

technika mieszana, olej, tempera/płótno
130 x 100 cm

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 000 zł