Wioska w nocy
nr 4

Marc Chagall (1887 - 1985) Wioska w nocy

litografia/papier
38 x 28 cm
sygnowany na kamieniu p.d.: "Marc Chagall"

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Okładka Derriere Le Miroir