Kartuzy II
nr 5

Barbara Badawska  Kartuzy II, 1985 r.

akwarela/papier
32 x 47 cm
sygnowany na odwrocie: "Barbara Badawska 85/ "Kartuzy II"

Cena wywoławcza: 800 zł