Plener
Plener
nr 5

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988) Plener, 2017 r.

akryl/ płótno
50 x 60 cm
sygnowany p.d.: "Sabina Maria"

Cena wywoławcza: 4 000 zł

Estymacja: 6 000 - 10 000 PLN

Cena wylicytowana: 5 000 zł