Rozmowy nocą

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988) Rozmowy nocą, 2019 r.

akryl/płótno
100 x 100 cm
sygnowany p.d.: "Sabina Maria"

Cena wywoławcza: 15 000 zł

Estymacja: 18 000 - 26 000 PLN

Cena wylicytowana: 26 000 zł