Kompozycja X
nr 3

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988) Kompozycja X, 2019 r.

olej, akryl, szlagmetal/płótno
50 x 90 cm
sygnowany na odwrocie: „Sabina Maria"

Cena wywoławcza: 8 000 zł

Estymacja: 10 000 - 16 000 PLN