PARALOTNIE

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988) PARALOTNIE, 2017 r.

akryl/płótno
średnica: 70 cm
sygn. na odwrociu: Sabina Maria / PARALOTNIE

Cena wywoławcza: 8 000 zł

Estymacja: 10 000 - 14 000 PLN

Blejtram okrągły, średnica 70 cm