Nocturne Euphoria
Nocturne Euphoria
nr 4

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988) Nocturne Euphoria, 2015 r.

akryl/technika własna/płótno
80 x 100 cm
sygn. p.d.: Sabina Maria

Cena wywoławcza: 4 000 zł

Estymacja: 6 000 - 10 000 PLN

Cena wylicytowana: 11 000 zł