Z cyklu "Botanica"
Z cyklu "Botanica"
Z cyklu "Botanica"

Joanna Banek (ur. 1967) Z cyklu "Botanica", 2020 r.

akryl/płótno
7,7 x 7,5 cm
sygnowany na odwrocie: "J. Banek 2020"

Cena wywoławcza: 300 zł

Cena wylicytowana: 300 zł