Fluje
Fluje
Fluje

Izabela Chamczyk (ur. 1980) Fluje, 2018 r.

farba alkidowa, akryl/płótno
12 x 14 cm
sygnowany na odwrocie: "FLUJE/ CHAMCZYK/ 2018"

Cena wywoławcza: 300 zł

Cena wylicytowana: 1 500 zł