Z cyklu "Botanika"
nr 5

Joanna Banek (ur. 1967) Z cyklu "Botanika", 2020 r.

technika mieszana, akryl/płótno
70 x 70 cm
sygnowany p.d.: "J.BANEK/ 2020 R."

Cena wywoławcza: 2 000 zł