Der Stören Fried

Brückuer  Der Stören Fried, 1923 r.

olej/płótno
32,5 x 40,5 cm
sygn. p.d.:"Brückuer/1923."

Cena wywoławcza: 2 000 zł

Estymacja: 3 000 - 5 000 PLN

Cena wylicytowana: 2 000 zł