Pejzaż wiejski

Seweryn Bieszczad (1852 - 1923) Pejzaż wiejski, początek XX wieku

olej/płótno
38 x 64 cm
sygnowany p.d.: "S.Bieszczad"

Cena wywoławcza: 15 000 zł

Estymacja: 18 000 - 22 000 PLN

Cena wylicytowana: 16 000 zł