Godziny otwarcia:
  • Wtorek — Piątek: 10:00 – 18:00
    Poniedziałek, Sobota: po umówieniu telefonicznym
Kontakt w sprawie aukcji:
(
Der Stören Fried
Brückuer
Der Stören Fried1923 r.
olej/płótno
32,5 x 40,5 cm

Cena wywoławcza : 2 000 zł

Estymacja: 3 000 - 5 000 PLN

Cena wylicytowana: 2 000 zł