Fizys XII
Fizys XII

Jan Baczyński (ur. 1944) Fizys XII, 1986 r.

linoryt/papier
57 x 44,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: "J. Baczyński 1986" oraz opisany l.d.: "FIZYS XII" i śr.d.: "litografia" oraz numerowany śr.d.: "15/15"

Cena wywoławcza: 500 zł

edycja 15/15