Godziny otwarcia:
  • Wtorek — Piątek: 10:00 – 18:00
    Poniedziałek, Sobota: po umówieniu telefonicznym
Kontakt w sprawie aukcji:

Aukcja Sztuki Współczesnej FACE TO FACE ART, która odbędzie się w Hotelu Sheraton w Sopocie.

(
Rosengarten
Joanna Banek (ur. 1967)
Rosengarten2016 r.
technika własna, olej, collage/płótno/deska/sklejka
90 x 60 cm

Cena wywoławcza : 5 000 zł

Estymacja: 6 000 - 8 000 PLN

Cena wylicytowana: 5 000 zł