Bez tytułu
nr 3

Leszek Drygalski (ur. 1956) Bez tytułu, 1986 r.

olej/płótno
110 x 70 cm
sygnowany p.d. "L. Drygalski"

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 2 200 zł