The Fable

Ireneusz Botor (ur. 1956) The Fable, 1986 r.

olej/płyta metalowa
28,8 x 49 cm
sygnowany p.d.: "Ireneusz Botor 1986"

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł