Bez tytułu

Ireneusz Botor (ur. 1956) Bez tytułu, 1988 r.

olej/płótno
39 x 48,3 cm
sygnowany ś.d.: "Ireneusz Botor 88"
oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 2 400 zł