Chyba się zdawało...albo było IV
nr 5

Piotr Bomersbach (ur. 1990) Chyba się zdawało...albo było IV, 2017 r.

akryl/płótno
70 x 120 cm
sygnowany p.d.: „PB"

Cena wywoławcza: 1 000 zł

Cena wylicytowana: 1 100 zł