Zaślubiny

Mirosława Andrzejewska-Kalkowska  Zaślubiny, 2016 r.

olej/płótno
170 x 70 cm
sygnowany l.d.: "Mira Andre 2016" oraz na odwrocie: „Mira Andre/ Andrzejewska/ Kalkowska/ 2016"

Cena wywoławcza: 5 500 zł

Estymacja: 6 000 - 8 000 PLN

Cena wylicytowana: 8 000 zł