Bez tytułu nr 6
nr 4

Katarzyna Cur (ur. 1995) Bez tytułu nr 6, 2019 r.

olej/płótno
150 x 100 cm
sygnowany p.d. : „CURKA "

Cena wywoławcza: 2 000 zł

Cena wylicytowana: 3 500 zł

Autor pracy zastrzega sobie prawo użyczenia dzieła na organizowane przez Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku prezentacje najlepszych dyplomów w terminie do pięciu lat od ukończenia studiów przez artystę, począwszy od 2019 roku.