Efemeryczny krajobraz leśny
nr 3

Daria Bilska (ur. 1995) Efemeryczny krajobraz leśny, 2018 r.

olej/płótno
30 x 50 cm
sygnowany na odwrocie: „D. Bilska"

Cena wywoławcza: 800 zł

Cena wylicytowana: 800 zł

Autor pracy zastrzega sobie prawo użyczenia dzieła na organizowane przez Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku prezentacje najlepszych dyplomów w terminie do pięciu lat od ukończenia studiów przez artystę, począwszy od 2019 roku.