Biała lokomotywa

Daria Bilska (ur. 1995) Biała lokomotywa, 2018 r.

olej/płótno
70 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: „D. Bilska"

Cena wywoławcza: 1 100 zł

Autor pracy zastrzega sobie prawo użyczenia dzieła na organizowane przez Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku prezentacje najlepszych dyplomów w terminie do pięciu lat od ukończenia studiów przez artystę, począwszy od 2019 roku.