Godziny otwarcia:
  • Wtorek — Piątek: 10:00 – 18:00
    Poniedziałek, Sobota: po umówieniu telefonicznym
Kontakt w sprawie aukcji:

Po raz pierwszy w Polsce, w Warszawie odbędzie się aukcja wybitnych twórców europejskich. Artystów pochodzących z różnych państw, łączy fakt, iż na co dzień mieszkają i tworzą w Londynie, ich dzieła zaś pokazywane są w galeriach na całym świecie. Wszystkie prace, które wezmą udział w licytacji pochodzą bezpośrednio od artystów, co gwarantuje ich oryginalność. O wyjątkowości aukcji organizowanej przez Face To Face Art, świadczy również fakt, iż dzieła międzynarodowych, notowanych na światowych rynkach sztuki artystów można sprzedać w dowolnym domu aukcyjnym na świecie.
Nasza aukcja to również świetna możliwość dla początkujących kolekcjonerów, którzy swoją przygodę ze sztuką, mogą rozpocząć od kupna obrazu artysty o światowej sławie.
Pod młotek pójdą obiekty współcześnie tworzących artystów, zarówno starszego jak i młodszego pokolenia pracujących w różnych mediach, takich jak: malarstwo olejne, rzeźba, fotografia, rysunek, grafika i instalacja artystyczna. Wśród twórców takie nazwiska jak: Karina Akopyan, Christopher Bucklow, Nelly Dimitranova, Juan Fontanive, Felix Friedmann, Leah Gordon, Lothar Gotz, Carne Griffiths, Svetlana Grishina, Andrew Hancock, Christopher Hanlon, Dannielle Hodson, Josephine King, Oxana Martinez, Rita Nowak, Stuart Pearson - Wright, Dani Ploeger, Jill Richards, Almudena Romero, Tim Shaw, Wells Tempst, Nasser Teymourpour, Jeffrey Ty Lee, Lara Viana, Wen Wu, Mary Yacoobs, Neil Zakiewicz.

Wystawa przedaukcyjna w terminie 3 – 11 czerwca. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji.

(
Przewiń do góry okna