nr 69

Konrad Karol Pollesch Dorota Segda, 2016

autorska odbitka, brąz Van Dyke/papier
18 x 15 cm

sygnowany, opisany i datowany l.d.: ‘Dorota Segda 1992 1/3 Brown Van Dyke 2016’

Cena wywoławcza: 300 PLN

Estymacja: 400 – 600 PLN

Cena wylicytowana: 300 PLN