nr 46

Renata Młynarczyk Agnieszka F01, 2014/2019

autorska odbitka, gumolej
51 x 36 cm

sygn. na odwrocie: ‘Renata Młynarczyk/ gumolej/ 1/5/2014/2019’

Cena wywoławcza: 1 800 PLN

Estymacja: 2 500 – 3 500 PLN

nakład 1/5