nr 19

Beata Długosz Z cyklu „Wesela nie będzie”, 2019

fotografia bezkamerowa, luksografia, 1/1, unikat/papier barytowy
50.5 x 40.5 cm

sygnowana, datowana i opisana na odwrocie: ‘ "Wesela nie będzie"/2019/luxografia/ unique/print/1/1/beata długosz/©’

Cena wywoławcza: 900 PLN

Estymacja: 1 400 – 2 400 PLN