nr 15

Beata Długosz Z cyklu „Ester”, 2019

fotografia bezkamerowa, heliografia/papier barytowy
60.7 x 50.5 cm

sygnowana, datowana i opisana na odwrocie: ‘ "Ester"/2019/heliografia/unique/print/1/1/ beata

długosz/©’

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Estymacja: 1 500 – 2 500 PLN

Cena wylicytowana: 1 000 PLN

1/1, unikat