nr 80

Erwin Wyjadłowski Bez tytułu, 2017

olej/płótno
19 x 21 cm
opisany na odwrocie: "Bez tytułu/ 19 x 21 cm/ olej na płótnie/ Erwin Wyjadłowski/ 2017"

Cena wywoławcza: 500 PLN

Estymacja: 1 000 – 1 500 PLN

Cena wylicytowana: 1 000 PLN