nr 79

Erwin Wyjadłowski Bez tytułu, 2018

olej/płótno
60 x 60 cm
opisany na odwrocie: "Bez tytułu/olej, len, 60 x 60 cm/ 2018/ Erwin Wyjadłowski"

Cena wywoławcza: 1 700 PLN

Estymacja: 2 200 – 3 000 PLN