nr 78

Ryszard Winiarski Autoportret, 1999

akryl/płótno
18 x 13 cm
sygn. p.d.: "Winiarski'99"

Cena wywoławcza: 6 000 PLN

Estymacja: 7 000 – 12 000 PLN