nr 75

Ihor Vyshynskyj Sahara, 2018

olej/płótno
60 x 40 cm
sygn.p.d.: "Vyshynskyj"

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Estymacja: 1 500 – 2 000 PLN

Cena wylicytowana: 1 100 PLN