nr 74

Ihor Vyshynskyj Bez tytułu

olej/płótno
60 x 40 cm
sygn. l.d.: "Vyshynskyj"

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Estymacja: 1 500 – 2 000 PLN