nr 73

Jerzy Świątkowski Kokieteria, 1992

olej/płótno
68 x 61.5 cm
sygn. p.d.: "J.Świątkowski 92" oraz opisany na odwrocie: "Jerzy Światkowski/ olej - tytuł "Kokieteria"/ ZPAP 9928"

Cena wywoławcza: 2 500 PLN

Estymacja: 3 000 – 5 000 PLN