nr 70

Adam Swoboda Ekshibicjonista kontra Jeźdźcy Apokalipsy

olej/płótno
76 x 60 cm
sygn. p.d.: "ASwoboda"

Cena wywoławcza: 2 300 PLN

Estymacja: 2 800 – 3 500 PLN