nr 65

Michał Rejner MR57 - S1, 2018

olej/płótno
100 x 70 cm
sygn. p.d.: "M.Rejner"

Cena wywoławcza: 4 000 PLN

Estymacja: 5 000 – 7 000 PLN

Cena wylicytowana: 4 000 PLN