nr 64

Michał Rejner MR54 - S1, 2018

olej/płótno
110 x 70 cm
sygn. p.d.: "M.Rejner"

Cena wywoławcza: 4 000 PLN

Estymacja: 5 000 – 7 000 PLN

Cena wylicytowana: 5 000 PLN