nr 60

Pablo Picasso Kobieta z gitarą, 1982

litografia barwna/papier
64 x 50 cm
sygn. ołówkiem przez wnuczkę p.d.: "Collection Marina Picasso" oraz opisany l.d.: "335/500"
Wybita pieczęć p.d.: "A limited edition after a work by Pablo Picasso"

Cena wywoławcza: 6 500 PLN

Estymacja: 7 000 – 12 000 PLN

edycja 335/500