nr 52

Adam Melnyczuk Bez tytułu, 2016

olej/płótno
40 x 40 cm
opisany na odwrocie: "Adam Melnyczuk/ 40 x 40 olej/ "Bez tytułu"/ 2016"

Cena wywoławcza: 800 PLN

Estymacja: 900 – 1 500 PLN