nr 51

Waldemar Marszałek Amazonka, 1992

litografia barwna/papier
49 x 64 cm
sygn. p.d.: "W. Marszałek '92" oraz opisany: "Amazonka lito 16/20"

Cena wywoławcza: 1 000 PLN

Estymacja: 1 500 – 2 500 PLN

Cena wylicytowana: 1 000 PLN

w świetle passe - partout
edycja 16/20