nr 50

Michel Lensky Lenglard Pejzaż, 2013

akryl/płótno
60 x 40 cm

sygn. l.d.: „Lensky”

Cena wywoławcza: 1 900 PLN

Estymacja: 2 000 – 3 000 PLN