nr 47

Anna Kushch Jelousy

akryl/płótno
80 x 120 cm

sygn. p.d: „KUSHCH” oraz opisany: „… ce n’est pas Kama Sutra”

Cena wywoławcza: 1 300 PLN

Estymacja: 1 600 – 2 000 PLN