nr 40

Wojciech Kubiak Bez tytułu z cyklu Deja Vu, 2015

olej/płótno
50 x 100 cm
opisany na odwrocie: "Wojciech Kubiak, Bez tytułu z cyklu Deja Vu, olej/płótno 2015"

Cena wywoławcza: 2 800 PLN

Estymacja: 3 000 – 4 500 PLN