nr 38

Wojciech Kubiak Bez tytułu z cyklu Deja Vu, 2015

olej/płótno
70 x 150 cm
opisany na odwrocie: "Wojciech Kubiak/ Bez tytułu z cyklu Deja Vu/ 70 x 150 cm, olej na płótnie/ 2015"

Cena wywoławcza: 2 800 PLN

Estymacja: 3 000 – 4 500 PLN