nr 37

Anna Kruszak Tokyo, 2011

olej/płótno
100 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrocie: "Tokyo Day   Anna Kruszak 2011"

Cena wywoławcza: 2 500 PLN

Estymacja: 3 000 – 4 000 PLN

Cena wylicytowana: 2 500 PLN