nr 36

Anna Kruszak Fala, 2017

technika mieszana, akryl, olej/płótno
80 x 80 cm
sygn. i opisany na odwrocie: "Nocna fala 2017/ Anna Kruszak"

Cena wywoławcza: 2 500 PLN

Estymacja: 3 000 – 4 000 PLN