nr 35

Anna Kostenko Naomi, 2000

olej, płótno
75 x 75 cm

sygn. p.d.: „Anna Kostenko” oraz na odwrocie: „Anna Kostenko 2000/ „Naomi”/ oil on canvas/ 75 x 75 cm”

Cena wywoławcza: 6 000 PLN

Estymacja: 7 000 – 12 000 PLN